LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Golden Keyboard Case (F10IPGBDGPLUS)
Highlights
View all details
- 10.1" IPS Touchscreen Display (1280x800): Enjoy vibrant visuals and responsive touch performance on a high-resolution screen.
- Android 15 Operating System: Access the latest features, apps, and security updates from Google.
Item #: 24648096Model #: F10IPGBDGPLUS
No reviews yet
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
1
Over 30
Add to list
Customers bought together
LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Golden Keyboard Case (F10IPGBDGPLUS) is Your Product
No reviews yet
Selected
Apple Magic Aluminum 11" Tablet Keyboard Case for iPad Air, Black (MGYX4LL/A) is New at Staples
Compare similar items
| Attributes | LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Golden Keyboard Case (F10IPGBDGPLUS) | LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Black & Golden Marble Case (F10IPGCBLAPLUS) | LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Black Leather Case (F10IPGBLACKPLUS) | Linsay F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, with Blue Keyboard Case (F10IPGKEYBLUEPLUS) | LINSAY F10 Series 10.1" Tablet, Wi-Fi, Octa Core, 256GB eMMC, Android 15, Green Leather Case (F10IPGBCGREPLUS) |
|---|---|---|---|---|---|
| Reviews | |||||
| Color Family | Gold | Black | Black | Blue | Green |
| Tablet RAM | 4GB | 4GB | 4GB | 4GB | 4GB |
| Tablet Weight | 3 to 5.9 lbs. | 3 to 5.9 lbs. | 3 to 5.9 lbs. | 3 to 5.9 lbs. | 3 to 5.9 lbs. |
| True Color | Golden | Black | Black | Blue | Green |
| Warranty Information | 1 Year | 1 Year | 1 Year | 1 Year | 1 Year |
| Tablet Screen Size | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" | 10" - 10.9" |