Offices To Go Superior 24" Table Top, American Dark Cherry (TDSL24SQTOPADC)
Over 30
  • Made of laminate and comes in the American dark cherry finish
  • Versatile table top increases productivity, getting the most out of every inch of your space
  • Dimensions: 24"W x 24"D; square shape
Item #: 24443127Model #: TDSL24SQTOPADC
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Consider this similar product
Offices To Go Superior 24" Table Top, American Espresso  (TDSL24SQTOPAEL)~#|#~sp89750682_sc7
No reviews yet
1
  • About this product
    This Offices to go Superior square table top features a contemporary laminate finish.
    • Threshold delivery
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Offices To Go Superior 24" Table Top, American Dark Cherry (TDSL24SQTOPADC) Offices To Go Superior 24" Table Top, American Espresso (TDSL24SQTOPAEL) Offices To Go Superior 36" Table Top, American Dark Cherry (TDSL36SQTOPADC) HON Mod 42" Conference Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL4296RCT.LSE1) Offices To Go Superior 42" Table Top, American Espresso (TDSL42SQTOPAEL)