Offices To Go Superior 36" Table Top, Autumn Walnut (TDSL36RDTOPAWL)
Over 30
  • Made of laminate and comes in the autumn walnut finish
  • Versatile table top increases productivity, getting the most out of every inch of your space
  • Round table top measures: 36"Dia.
Item #: 24443126Model #: TDSL36RDTOPAWL
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Consider this similar product
Offices To Go Superior 48" Table Top, American Espresso (TDSL48RDTOPAEL)~#|#~sp89843436_sc7
No reviews yet
1
  • About this product
    This Offices to go Superior table top features a contemporary laminate finish.
    • Threshold delivery
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Offices To Go Superior 36" Table Top, Autumn Walnut (TDSL36RDTOPAWL) Offices To Go Superior 36" Table Top, Autumn Walnut (TDSL36SQTOPAWL) Offices To Go Superior 48" Table Top, Autumn Walnut (TDSL48SQTOPAWL) Offices To Go Superior 60" Table Top, Autumn Walnut (TDSL6030TOPAWL) Offices To Go Superior 60" Table Top, Autumn Walnut (TDSL6024TOPAWL)