Philips B-Line Display 50" Monitor for Digital Signage (50BFL2214/27)
Highlights
View all details
- Android updates provide the latest functionality
- Chromecast built-in for wireless content sharing
- Crestron Connected certified system integration
Item #: 24634928Model #: 50BFL2214/27
No reviews yet
Customers bought together
Philips B-Line Display 50" Monitor for Digital Signage (50BFL2214/27) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Philips B-Line Display 50" Monitor for Digital Signage (50BFL2214/27) | Philips B-Line 55" Monitor for Digital Signage (55BFL2214/27) | Philips Display 50" Mount Monitor for Digital Signage (50BDL4650D/00) | Philips D-Line Display 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4650D/00) | Philips Q-Line Display 65" Monitor for Digital Signage (65BDL3650Q/00) |