Philips D-Line 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4511D/27)
Highlights
View all details
- IPS panel: rich color consistency from every angle
- Place in landscape or portrait orientation
- 4K UHD. Rich, deep images. Stunning contrast
Item #: 24634935Model #: 98BDL4511D/27
No reviews yet
Customers bought together
Philips D-Line 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4511D/27) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Philips D-Line 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4511D/27) | Philips D-Line Display 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4650D/00) | Philips D-Line 43" Monitor for Digital Signage (43BDL4650D/00) | Philips D-Line Professional 32" Wall Mountable Signage/Media Player for Digital Signage (32BDL4511D/27) | Philips B-Line 55" Monitor for Digital Signage (55BFL2214/27) |