Samsung S3 24" Curved FHD VA 100Hz AMD FreeSync Monitor, Black (LS24D368GANXZA)
Highlights
View all details
- 24-inch curved Full HD monitor designed for immersive viewing and smooth performance
- VA (Vertical Alignment) panel display technology with LED backlighting
- 1920 x 1080 maximum resolution for a spectacular, sharp display
Item #: IM1S62155Model #: LS24D368GANXZA
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
1
Over 30
Add to list
Consider this similar product
Norton 360 Platinum Antivirus Software for 20 Devices, Windows/Mac/Android/iOS, Download (21390621)
Compare similar items
| Attributes | Samsung S3 24" Curved FHD VA 100Hz AMD FreeSync Monitor, Black (LS24D368GANXZA) | Samsung S3 27" Curved FHD 100Hz LED Monitor, Black (LS27D396GANXZA) | ViewSonic 24" FHD Curved 100Hz LED Monitor, Black (VA2416C) | LG 32" Curved 100Hz FHD LCD Monitor, Matte Black (32BR50C-B) | ViewSonic 16" FHD 60Hz Portable LED Monitor, Black (VA1653) |