Tripp Lite Single-Phase 120 VAC Metered Power Distribution Unit, 36-Outlet, Black (PDUMV20-72)
Over 30
  • Power distribution unit offers reliable and cost effective power distribution
  • Dimensions: 72"(H) x 1.8"(W) x 1.3"(D)
  • Metal construction for long lasting durability
Item #: IM1ZG8013Model #: PDUMV20-72
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Tripp Lite Single-Phase 120V Metered Power Distribution Unit, 16-Outlet, Black (PDUMV15)
No reviews yet
1
Customers bought together
Tripp Lite Single-Phase 120 VAC Metered Power Distribution Unit, 36-Outlet, Black (PDUMV20-72) is Your Product