Flash Furniture Emmy 60" Round Mobile Activity Table Set, Height Adjustable, Gray/Black (XUG14CA60HCGTPC)
Highlights
View all details
- Color: Grey; Material: Chrome, Laminate, Particleboard, Plastic, Steel
- Seating Capacity: 4
- Overall Dimensions: 60"W x 60"D x 17" - 25"H; Shape: Round
Item #: 24548423Model #: XUG14CA60HCGTPC
No reviews yet
Customers bought together
Flash Furniture Emmy 60" Round Mobile Activity Table Set, Height Adjustable, Gray/Black (XUG14CA60HCGTPC) is Your Product
Selected
Price for all 3
Compare similar items
| Attributes | Flash Furniture Emmy 60" Round Mobile Activity Table Set, Height Adjustable, Gray/Black (XUG14CA60HCGTPC) | Flash Furniture Emmy 60" Round Mobile Activity Table Set, Height Adjustable, Oak/Black (XUG14CA60HCOTPC) | Flash Furniture Emmy 60" Round Activity Table Set, Height Adjustable, Gray/Black (XUG14CHA60HCGTP) | Flash Furniture Emmy 47.5" Round Mobile Activity Table Set, Height Adjustable, Gray/Black (XUG14CHA4HCGTPC) | Flash Furniture Emmy 60" Round Activity Table Set, Height Adjustable, Oak/Black (XUG14CHA60HCOTP) |