Flash Furniture Emmy 60" Round Activity Table Set, Height Adjustable, Oak/Black (XUG14CHA60HCOTP)
Highlights
View all details
- Color: Oak; Material: Chrome, Laminate, Particleboard, Plastic, Steel
- Seating Capacity: 4
- Overall Dimensions: 60"W x 60"D x 16.25" - 25.25"H; Shape: Round
Item #: 24548267Model #: XUG14CHA60HCOTP
No reviews yet
Customers bought together
Flash Furniture Emmy 60" Round Activity Table Set, Height Adjustable, Oak/Black (XUG14CHA60HCOTP) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Flash Furniture Emmy 60" Round Activity Table Set, Height Adjustable, Oak/Black (XUG14CHA60HCOTP) | Flash Furniture Wren Half Circle Wave Mobile Activity Table, Height Adjustable, 47.5'', Gray (XUA48HCIRCGYTAC) | Flash Furniture 48" Round Activity Table, Height Adjustable, Gray (XUA48RNDGYTP) | Flash Furniture Emmy 60" Round Mobile Activity Table Set, Height Adjustable, Oak/Black (XUG14CA60HCOTPC) | Flash Furniture Emmy 60" Round Activity Table Set, Height Adjustable, Gray/Black (XUG14CHA60HCGTP) |