Hisense GoBoard 75" Advanced Interactive Commercial Display for Digital Signage (75MR6DE-E)
  • 75" Interactive Commercial Display
Item #: 24601039Model #: 75MR6DE-E
  • About this product
    • Resolution: 3840 x 2160
    • Connectivity WI-FI: IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax(2.4G and 5G), IEEE 802.11a/b/g/n/ac(2.4G and 5G) Bluetooth: BT5.1 NFC: Yes Input: HDMI(2.0) IN x3, OPS (Optional) x1, LAN x1 (1000baseT R), USB3.0 x3, Type-C x1 (Support PD 65W), Touch x1, Audio In x1, RS-232 In x1(RJ45) Output: RS232 OUT x1 (RJ45), HDMI Out x1, S/PDIF Out x1, Audio Out x1
    • Google Certified
    • Dual Wi-Fi
    • Built in speaker: 2x15W+20W
    • Operating System: Android 13.0
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Hisense GoBoard 75" Advanced Interactive Commercial Display for Digital Signage (75MR6DE-E) Smart Board MX 65" Wall Mountable All-In-One Interactive Display for Digital Signage (MX265-V5) Samsung Collaboration Display (WM75B) Samsung WAD 75" Wall Mountable Interactive Display (WA75D) Logitech Rally Board 65" Wall Mount Interactive Touchscreen for Digital Signage (960-001697)