HON Mod 120" 2-Piece Conference Table Top, Traditional Mahogany (HLPLTBL48120RCT.LTM1)
Over 30
  • Made of thermally fused laminate and comes in traditional mahogany finish
  • This two-piece tabletop can be added to a slab base to create a complete conference table
  • Dimensions: 1"H x 48"W x 120"D, comes rectangular-shaped
Item #: 24484935Model #: HONTBL4812RTLT1
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
HON Mod 36" Conference Table Top, Java Oak (HLPLTBL36RND.LJA1)~#|#~sp123153457_sc7
  • About this product
    There is always beauty in simplicity, but with the HON Mod desk collection, you'll also find variety and value. This two-piece 48" x 120" rectangular conference tabletop can be added to a HON Mod conference table slab base to create a complete table. The durable laminate surface comes in traditional mahogany finish. It's totally productive. Totally adaptable. Totally HON Mod.
    • Assembly required
    • Durable laminate resists scratches, spills, and stains
    • 5-year manufacturer limited warranty
    • Model Option: HLPLTBL48120RCT.LTM1
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes HON Mod 120" 2-Piece Conference Table Top, Traditional Mahogany (HLPLTBL48120RCT.LTM1) HON Mod 36" Conference Table Top, Java Oak (HLPLTBL36RND.LJA1) HON Mod 72" Table Top, Traditional Mahogany (HLPLRCPNTPLM.LTM1) HON Mod 72" Table Top, Traditional Mahogany (HLPLRW7224.LTM1) HON Mod 66" Table Top, Traditional Mahogany (HLPLRW6624.LTM1)