HON Mod 48" Conference Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL48RND.LSE1)
Over 30
  • Made of thermally fused laminate and comes in sepia walnut finish
  • Expand your conference table space for multitasking with this round tabletop
  • Dimensions: 1"H x 48"Dia.
Item #: 24484574Model #: HONTBL48RNDLE1
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
HON Mod 42" Conference Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL42RND.LSE1)~#|#~sp123313410_sc7
  • About this product
    • Dimensions: 1"H x 48"Dia.
    • Assembly required
    • Can be added to a conference table X-base to create a complete table
    • Durable laminate resists scratches, spills, and stains
    • 5-year manufacturer limited warranty
    • Model Option: HLPLTBL48RND.LSE1
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes HON Mod 48" Conference Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL48RND.LSE1) HON Mod 36" Conference Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL3672RCT.LSE1) HON Mod 42" Conference Table Top, Sepia Walnut (HLPLTBL42RND.LSE1) HON Mod 66" Table Top, Sepia Walnut (HLPLRW6630.LSE1) HON Mod 48" Table Top, Sepia Walnut (HLPLRW4830.LSE1)