HON Mod 120" 2-Piece Conference Table Top, Slate Teak (HLPLTBL48120RCT.LSL1)
Over 30
  • Made of thermally fused laminate and comes in slate teak finish
  • This two-piece tabletop can be added to a slab base to create a complete conference table
  • Dimensions: 1"H x 48"W x 120"D, comes rectangular-shaped
Item #: 24484622Model #: HONTBL4812RTLS1
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
HON Mod 72" Table Top, Slate Teak (HLPLRCPNTPLM.LSL1)~#|#~sp123233549_sc7
  • About this product
    There is always beauty in simplicity, but with the HON Mod desk collection, you'll also find variety and value. This two-piece 48" x 120" rectangular conference table top can be added to a HON Mod conference table slab base to create a complete table. The durable laminate surface comes in slate teak finish. It's totally productive. Totally adaptable. Totally HON Mod.
    • Assembly required
    • Durable laminate resists scratches, spills, and stains
    • 5-year manufacturer limited warranty
    • Model Option: HLPLTBL48120RCT.LSL1
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes HON Mod 120" 2-Piece Conference Table Top, Slate Teak (HLPLTBL48120RCT.LSL1) HON Mod 72" Table Top, Slate Teak (HLPLRCPNTPLM.LSL1) HON Mod 72" Table Top, Slate Teak (HLPLRW7224.LSL1) HON Mod 48" Table Top, Slate Teak (HLPLRW4830.LSL1) HON Mod 66" Table Top, Slate Teak (HLPLRW6624.LSL1)