Philips Q-Line Display 65" Monitor for Digital Signage (65BDL3650Q/00)
Highlights
View all details
- Bezel Width: 0.59"
- Panel Technology: Advanced Super Dimension Switch ( ADS )
- Operation Hours: 18 Hours/7 Days
Item #: 24634911Model #: 65BDL3650Q/00
No reviews yet
Customers bought together
Philips Q-Line Display 65" Monitor for Digital Signage (65BDL3650Q/00) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Philips Q-Line Display 65" Monitor for Digital Signage (65BDL3650Q/00) | Philips Q-Line Display 75" Display Mount Monitor for Digital Signage (75BDL3650Q/00) | Philips Q-Line Display 55" Monitor for Digital Signage (55BDL3650Q/00) | Philips D-Line Display 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4650D/00) | Philips Unite LED 7000 110" Wall Mountable Monitor for Digital Signage (110HDL7012IA/17) |