SaharaCase ZeroDamage 65" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-65)
Highlights
View all details
- Compatible with most 65 inch TVs - Including Samsung LED, LG QLED, Insignia, VIZIO, Sony, TCL, Toshiba, Sharp, Westinghouse and more.
- Heavy-duty construction - Ensures durability.
Item #: 24558554Model #: ZD-TV-CL-65
No reviews yet
Customers bought together
SaharaCase ZeroDamage 65" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-65) is Your Product
No reviews yet
Selected
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | SaharaCase ZeroDamage 65" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-65) | SaharaCase Anti-Blue Light TV Screen Protector for Most 65" TVs, Clear (ZD-TV-AB-65) | SaharaCase ZeroDamage 75" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-75) | SaharaCase ZeroDamage 86" TV Screen Protector, Clear (TV00005) | SaharaCase ZeroDamage 77" TV Screen Protector, Clear (TV00001) |
|---|---|---|---|---|---|
| Reviews | |||||
| Available in my store | No | No | No | No | No |
| Size Supported | 65 inch | 65 inch | 75 inch | 86 inch | 77 inch |