SaharaCase ZeroDamage 55" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-55)
  • Compatible with most 55 inch TVs - Including Samsung LED, LG QLED, Insignia, VIZIO, Sony, TCL, Toshiba, Sharp, Westinghouse and more.
  • Heavy-duty construction - Ensures durability.
Item #: 24558565Model #: ZD-TV-CL-55
  • About this product
    Product specifications table
    Attributes SaharaCase ZeroDamage 55" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-55) SaharaCase ZeroDamage 65" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-65) SaharaCase ZeroDamage 75" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-75) SaharaCase ZeroDamage 85" TV Screen Protector, Clear (TV00003) SaharaCase ZeroDamage 77" TV Screen Protector, Clear (TV00001)
    Your product
    Out of Stock
    Delivery Information
    Data not available
    No
    Depth in Inches
    29
    Height in Inches
    48
    Size Supported
    55 inch
    65 inch
    75 inch
    85 inch
    77 inch