Samsung Customizable Bezel for 75" The Frame Series TVs, Modern Teak Woodgrain (VG-SCFF75TKBZA)
  • Dimensions are approximately 0.8" (H) × 1" (W) × 66.4" (D) for the 75-inch model.
  • Compatible with Samsung The Frame TVs sized 75 inches (2021–2024 models and The Frame Pro 2025).
Item #: IM1SS5865Model #: VG-SCFF75TKBZA
  • About this product
    Personalize the look of your display with this Customizable Bezel for 75" The Frame TVs from Samsung and match your room's decor or your favorite artwork on The Frame. Designed to look like a gallery picture frame, the bezel has a modern aesthetic with a beveled design. It comes in four pieces and easily magnetically attaches to each edge of your The Frame TV. This particular The Frame bezel is compatible with 75" The Frame TV (2021-2024) and The Frame Pro (2025).
    • Limited 1-Year Manufacturer Warranty
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Samsung Customizable Bezel for 75" The Frame Series TVs, Modern Teak Woodgrain (VG-SCFF75TKBZA) Eagle Aspen 2-Bay UHF Outdoor Antenna (DTV2BUHF) ONE FOR ALL Remote Control (UEBVURC7935WM) ONE FOR ALL HDTV Antenna (UEBVA715584A07) One For All Replacement Remote for TCL TVs (URC4922)