Samsung Kiosk 24" Countertop Smart Display for Digital Signage (CY-KM24AP)
  • Smart Signage Kiosk
  • W x H x D - 13.16 x 28.85 x 9.31
  • 3x USB
Item #: 24675528Model #: CY-KM24AP
  • About this product
    • Smart Signage Kiosk
    • 3x USB
    • WARNING: Cancer And Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Samsung Kiosk 24" Countertop Smart Display for Digital Signage (CY-KM24AP) Samsung QMC Series 65" Dual Mount Signage/Media Player for Digital Signage (QM65C) Samsung 85" LCD Digital Signage Display (QE85T) Samsung 24" Wall Mountable Monitor for Digital Signage (OH24B) Samsung QB24C 24" Wall-Mountable Display for Digital Signage (LH24QBCEBGCXXS)
    Your product
    Out of Stock
    Samsung 85" LCD Digital Signage Display (QE85T)
    Reviews
    No reviews yet
    No reviews yet
    Delivery Information
    Data not available
    Free delivery by Thu, May 21
    Free delivery by Tue, May 19
    Free delivery by Mon, May 18
    Free delivery by Tue, May 19
    Available in my store
    No
    No
    Mount Style
    Wall Mountable
    Dual Mount (Flush / Downrod)
    Wall Mountable
    Digital Signage Type
    Signage / Media Player
    Signage / Media Player
    Monitor
    Monitor
    True Color
    Black
    Data not available
    Black
    Series or Collection
    Kiosk 24" Countertop