Samsung QB24C 24" Wall-Mountable Display for Digital Signage (LH24QBCEBGCXXS)
Highlights
View all details
- Get the most out of every space with this small digital signage
- Screen dimensions: 24"
- Contains RS232, HDMI, USB ports
Item #: IM1JM1737Model #: QB24C
No reviews yet
Customers bought together
Samsung QB24C 24" Wall-Mountable Display for Digital Signage (LH24QBCEBGCXXS) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Samsung QB24C 24" Wall-Mountable Display for Digital Signage (LH24QBCEBGCXXS) | Samsung 37" Wall Mountable Monitor for Digital Signage (SH37C) | Samsung 42.5" Monitor for Digital Signage (QM43B-T) | Samsung QBC 85" Wall-Mountable Monitor for Digital Signage (QB85C-N) | Samsung 85" LCD Digital Signage Display (QE85T) |