Samsung QM32C 32" Wall Mountable Monitor for Digital Signage (LH32QMCEBGCXUE)
Over 30
  • The 32" display packs realistic visuals and vibrant colors that are sure to make its contents the focal point of any space
  • Overall dimensions: 16.61" x 28.63" x 1.12"
Item #: IM1JM1664Model #: QM32C
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
Sharp PN‑E Series 43" Wall‑Mount Ultra High Definition Display for Digital Signage (PN‑E439)~#|#~AB216630-0390-4EC8-AFD375A1A6B9886C_sc7
No reviews yet
1
Customers bought together
Samsung QM32C 32" Wall Mountable Monitor for Digital Signage (LH32QMCEBGCXUE)~#|#~55EE14F5-507C-4A74-A2FD57D4F66F0435_sc7Samsung QM32C 32" Wall Mountable Monitor for Digital Signage (LH32QMCEBGCXUE)~#|#~F73A4B5E-C00B-40B3-9AF05A698FF5D911_sc7
Samsung QM32C 32" Wall Mountable Monitor for Digital Signage (LH32QMCEBGCXUE) is Your Product