Sony BZ40L Professional 55" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-55BZ40L)
  • Screen Dimensions: 55-inch display with 550 nits brightness for clear, high-impact visuals.
Item #: 24634950Model #: FW55BZ40L
  • About this product
    • Power Source: Rated power consumption of 173W; standby power consumption of 0.5W.
    • WARNING: Cancer and Reproductive harm - www.P65Warnings.ca.gov
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Sony BZ40L Professional 55" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-55BZ40L) Sony EZ20L Professional 75" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-75EZ20L) Sony BZ40L Professional 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ40L) Sony BZ40L Professional 75" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-75BZ40L) Sony BZ40L Professional 65" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-65BZ40L)