Sony Bravia Professional 98" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-98BZ53L)
Highlights
View all details
- Display Size: 98-inch screen with 780 nits brightness for clear and vivid visuals.
Item #: 24634966Model #: FW98BZ53L
No reviews yet
Customers bought together
Sony Bravia Professional 98" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-98BZ53L) is Your Product
No reviews yet
Selected
Selected
Price for all 3
Compare similar items
| Attributes | Sony Bravia Professional 98" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-98BZ53L) | Philips D-Line 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4511D/27) | Sony BRAVIA Professional 32" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-32BZ30J) | Sony BRAVIA BZ35L 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ35L) | Sony EZ20L Professional 75" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-75EZ20L) |