Tripp Lite Single-Phase 100-127 V Metered Power Distribution Unit, 8-Outlet, Black (PDUMH15AT)
Over 30
  • Single phase NEMA 5-15P 12 ft 15 A 100 - 127 V input
  • 120 V 60 Hz output