Flash Furniture Emmy Oval Wave Activity Table Set, 60" x 86", Height Adjustable, Oak/Black (XUG14C306C60OTP)
Highlights
View all details
- Color: Oak; Material: Chrome, Laminate, Particleboard, Plastic, Steel
- Seating Capacity: 6
- Overall Dimensions: 60"W x 86"D x 16.25" - 25.25"H; Shape: Oval
Item #: 24548345Model #: XUG14C306C60OTP
No reviews yet
Customers bought together
Flash Furniture Emmy Oval Wave Activity Table Set, 60" x 86", Height Adjustable, Oak/Black (XUG14C306C60OTP) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Flash Furniture Emmy Oval Wave Activity Table Set, 60" x 86", Height Adjustable, Oak/Black (XUG14C306C60OTP) | Flash Furniture Emmy 60" Round Mobile Activity Table Set, Height Adjustable, Oak/Black (XUG14CA60HCOTPC) | Flash Furniture Emmy Oval Wave Mobile Activity Table Set, 60" x 86", Height Adjustable, Oak/Black (XUG4C306C60OTPC) | Flash Furniture Emmy Oval Wave Mobile Activity Table Set, 60" x 86", Height Adjustable, Oak/Black (XUG6C306C60OTAC) | Flash Furniture Emmy Oval Wave Activity Table Set, 60" x 86", Height Adjustable, Grey/Black (XUG14C306C60GTP) |