HON Mod 36"Dia. 1" Thickness Round Table Top, Laminate, Slate Teak (HLPLTBL36RND.LSL1)
Over 30
  • Made of thermally fused laminate and comes in slate teak finish
  • This tabletop can be added to a conference table X-base to create a complete table
  • Dimensions: 1"H x 36"Dia.; comes round-shaped
Item #: 24484913Model #: HONTBL36RNDLS1
Handling Fee applies
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
HON Mod 36" Conference Table Top, Java Oak (HLPLTBL36RND.LJA1)~#|#~sp123153457_sc7
  • About this product
    • Assembly required
    • Durable laminate resists scratches, spills, and stains
    • 5-year manufacturer limited warranty
    • Model Option: HLPLTBL36RND.LSL1
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes HON Mod 36"Dia. 1" Thickness Round Table Top, Laminate, Slate Teak (HLPLTBL36RND.LSL1) HON Mod 36" Conference Table Top, Java Oak (HLPLTBL36RND.LJA1) HON Mod 48" Table Top, Slate Teak (HLPLRW4830.LSL1) HON Mod 72" Table Top, Slate Teak (HLPLRCPNTPLM.LSL1) HON Mod 72" Table Top, Slate Teak (HLPLRW7224.LSL1)