Philips D-Line Professional 32" Wall Mountable Signage/Media Player for Digital Signage (32BDL4511D/27)
Highlights
View all details
Item #: 24634904Model #: 32BDL4511D/27
No reviews yet
Customers bought together
Philips D-Line Professional 32" Wall Mountable Signage/Media Player for Digital Signage (32BDL4511D/27) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Philips D-Line Professional 32" Wall Mountable Signage/Media Player for Digital Signage (32BDL4511D/27) | Philips D-Line Display 43" Monitor for Digital Signage (43BDL4511D/27) | Philips D-Line 65" Monitor for Digital Signage (65BDL4511D/27) | Philips Display 50" Mount Monitor for Digital Signage (50BDL4650D/00) | Philips D-Line Display 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4650D/00) |