SaharaCase ZeroDamage 75" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-75)
Over 30
  • Compatible with most 75 inch TVs - Including Samsung LED, LG QLED, Insignia, VIZIO, Sony, TCL, Toshiba, Sharp, Westinghouse and more.
  • Heavy-duty construction - Ensures durability.
Item #: 24558452Model #: ZD-TV-CL-75
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
Sign in to unlock exclusive deals and picks just for you. sign in
Over 30
SaharaCase ZeroDamage 65" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-65)~#|#~C118B119-6B99-4CB4-B92EDFF3627D63AA_sc7
No reviews yet
1
  • About this product
    Product specifications table
    Attributes SaharaCase ZeroDamage 75" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-75) SaharaCase ZeroDamage 65" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-65) SaharaCase Anti-Blue Light TV Screen Protector for Most 75" TVs, Clear (ZD-TV-AB-75) SaharaCase ZeroDamage 86" TV Screen Protector, Clear (TV00005) SaharaCase ZeroDamage 77" TV Screen Protector, Clear (TV00001)
    No
    Height in Inches
    66
    Depth in Inches
    38
    Weight (lbs.)
    21
    True Color
    Clear
    Clear
    Anti-Blue
    Size Supported
    75 inch
    65 inch
    75 inch
    86 inch
    77 inch