Compaq Smart 43" FHD TV (QLG43EFHF)
1
Highlights
View all details
Item #: 24631035Model #: QLG43EFHF
No reviews yet
Free Returns
Online. In store. Always free.
Learn More
1
Over 30
Add to list
Consider this similar product
Compare similar items
| Attributes | Compaq Smart 43" FHD TV (QLG43EFHF) | Samsung QMC 43" Smart 4K Ultra TV (QM43C) | ViewSonic VX3218-PC-MHD Monitor | Samsung QMC 65" Smart 4K Ultra TV (QM65C) | Samsung QHC 75" Smart 4K Ultra TV (QH75C) |
|---|---|---|---|---|---|
Your product Compaq Smart 43" FHD TV (QLG43EFHF) Price is $288.09 | |||||
| Reviews | |||||
| Available in my store | No | No | No | No | No |
| 3D Enabled | No | No | No | Yes | |
| TV Type | Smart | Smart | Smart | Smart | |
| TV Size | 40" to 49" | 40" to 49" | 60" to 69" | 70" + | |