Philips D-Line Display 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4650D/00)
Highlights
View all details
- Panel Technology: Advanced Super Dimension Switch ( ADS )
- Operation Hours: 24 Hours/7 Days
- Processor Manufacturer: ARM
Item #: 24634924Model #: 98BDL4650D/00
No reviews yet
Customers bought together
Philips D-Line Display 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4650D/00) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Philips D-Line Display 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4650D/00) | Philips D-Line 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4511D/27) | Philips D-Line Display 43" Monitor for Digital Signage (43BDL4511D/27) | Philips D-Line 65" Monitor for Digital Signage (65BDL4511D/27) | Philips Q-Line Display 65" Monitor for Digital Signage (65BDL3650Q/00) |