Sony BRAVIA Professional 32" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-32BZ30J)
Highlights
View all details
- Display Size: 32-inch screen with 300 nits brightness for clear and vivid visuals.
Item #: 24634961Model #: FW32BZ30J
No reviews yet
Customers bought together
Sony BRAVIA Professional 32" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-32BZ30J) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Sony BRAVIA Professional 32" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-32BZ30J) | Sony Bravia Professional 98" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-98BZ53L) | Sony BRAVIA BZ35L 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ35L) | Sony Bravia Z35L Series 65" Wall Mounted 4K HDR for Digital Signage (FW-65BZ35L) | Sony EZ20L Professional 75" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-75EZ20L) |