SaharaCase ZeroDamage Screen Protector for Most 40" TVs, Clear (ZD-TV-CL-40)
  • Compatible with most 40 inch TVs - Including Samsung LED, LG QLED, Insignia, VIZIO, Sony, TCL, Toshiba, Sharp, Westinghouse and more.
  • Heavy-duty construction - Ensures durability.
Item #: 24558062Model #: ZD-TV-CL-40
  • About this product
    ZeroDamage Screen Protector for Most 40" TVs - Clear
    Product specifications table
    Attributes SaharaCase ZeroDamage Screen Protector for Most 40" TVs, Clear (ZD-TV-CL-40) SaharaCase ZeroDamage Screen Protector for Most 70" TVs, Clear (ZD-TV-CL-70) SaharaCase ZeroDamage 85" TV Screen Protector, Clear (TV00003) SaharaCase ZeroDamage 86" TV Screen Protector, Clear (TV00005) SaharaCase ZeroDamage 77" TV Screen Protector, Clear (TV00001)
    Your product
    Out of Stock
    Delivery Information
    Data not available
    Size Supported
    40 inch
    70 inch
    85 inch
    86 inch
    77 inch