SaharaCase ZeroDamage Screen Protector for Most 43" TVs, Clear (ZD-TV-CL-43)
  • Compatible with most 43 inch TVs - Including Samsung LED, LG QLED, Insignia, VIZIO, Sony, TCL, Toshiba, Sharp, Westinghouse and more.
  • Heavy-duty construction - Ensures durability.
Item #: 24558543Model #: ZD-TV-CL-43
  • About this product
    ZeroDamage Screen Protector for Most 43" TVs - Clear
    Product specifications table
    Attributes SaharaCase ZeroDamage Screen Protector for Most 43" TVs, Clear (ZD-TV-CL-43) SaharaCase ZeroDamage 77" TV Screen Protector, Clear (TV00001) SaharaCase ZeroDamage Screen Protector for Most 70" TVs, Clear (ZD-TV-CL-70) SaharaCase ZeroDamage 75" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-75) SaharaCase ZeroDamage 86" TV Screen Protector, Clear (TV00005)
    Your product
    Out of Stock
    Delivery Information
    Data not available
    No
    Weight (lbs.)
    10
    True Color
    Clear
    Clear
    Size Supported
    43 inch
    77 inch
    70 inch
    75 inch
    86 inch