Sony BRAVIA BZ35L 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ35L)
Highlights
View all details
- Screen Dimensions: 85-inch display with 550 nits brightness for clear, high-impact visuals.
Item #: 24634949Model #: FW85BZ35L
No reviews yet
Customers bought together
Sony BRAVIA BZ35L 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ35L) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Sony BRAVIA BZ35L 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ35L) | Sony BZ30L Professional 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ30L) | Sony Bravia Professional 98" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-98BZ53L) | Sony BZ40L Professional 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ40L) | Sony BZ30L Professional 65" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-65BZ30L) |