SaharaCase ZeroDamage Screen Protector for Most 32" TVs, Clear (ZD-TV-CL-32)
  • Compatible with most 32 inch TVs - Including Samsung LED, LG QLED, Insignia, VIZIO, Sony, TCL, Toshiba, Sharp, Westinghouse and more.
  • Heavy-duty construction - Ensures durability.
Item #: 24558535Model #: ZD-TV-CL-32
  • About this product
    ZeroDamage Screen Protector for Most 32" TVs - Clear
    • WARNING: Reproductive harm- www.p65.warnings.ca.gov
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes SaharaCase ZeroDamage Screen Protector for Most 32" TVs, Clear (ZD-TV-CL-32) SaharaCase ZeroDamage Anti-Blue Light Screen Protector for Most 70" TVs, Clear (ZD-TV-AB-70) SaharaCase ZeroDamage Screen Protector for Most 70" TVs, Clear (ZD-TV-CL-70) SaharaCase ZeroDamage 85" TV Screen Protector, Clear (TV00003) SaharaCase ZeroDamage 75" TV Screen Protector, Clear (ZD-TV-CL-75)
    Your product
    Out of Stock
    Reviews
    No reviews yet
    No reviews yet
    Delivery Information
    Data not available
    Free delivery
    Free delivery
    Available in my store
    No
    No
    Height in Inches
    29
    True Color
    Clear
    Clear
    Weight (lbs.)
    6
    Size Supported
    32 inch
    70 inch
    70 inch
    85 inch
    75 inch