Sony Bravia Z35L Series 65" Wall Mounted 4K HDR for Digital Signage (FW-65BZ35L)
Highlights
View all details
- 4K (3840 x 2160) Native Resolution
- 65"
- HDCP HDCP2.3 (for HDMI 1/2/3/4)
Item #: 24634958Model #: FW65BZ35L
No reviews yet
Customers bought together
Sony Bravia Z35L Series 65" Wall Mounted 4K HDR for Digital Signage (FW-65BZ35L) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Sony Bravia Z35L Series 65" Wall Mounted 4K HDR for Digital Signage (FW-65BZ35L) | Sony BZ30L Professional 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ30L) | Sony BRAVIA Professional 32" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-32BZ30J) | Sony EZ20L Professional 85" Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85EZ20L) | Sony BZ30L Professional 65" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-65BZ30L) |