Sony BZ40L Professional 65" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-65BZ40L)
Highlights
View all details
- Screen Dimensions: 65-inch display with 650 nits brightness for clear, high-impact visuals.
Item #: 24634952Model #: FW65BZ40L
No reviews yet
Customers bought together
Sony BZ40L Professional 65" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-65BZ40L) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Sony BZ40L Professional 65" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-65BZ40L) | Sharp PN E 75 in. Wall-Mountable Monitor for Digital Signage (PN E759) | Sony BZ40L Professional 75" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-75BZ40L) | Sony BZ40L Professional 85" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-85BZ40L) | Sony BZ30L Professional 65" Wall-Mounted Commerical Monitor for Digital Signage (FW-65BZ30L) |