LG UN343H 55" Smart 4K Ultra HD TV for Hospitality (55UN343H0UA)
  • 55" UHD TV for Hospitality
Item #: 24626740Model #: 55UN343H0UA
  • About this product
    • 55" UHD TV for Hospitality
    • Dimensions with Stand: 48.6 x 30.6 x 11.9 in
    • FCC Certified
    • Comes with 2-Year limited warranty
    • WARNING: Cancer and Reproductive Harm –www.P65Warnings.ca.gov.
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes LG UN343H 55" Smart 4K Ultra HD TV for Hospitality (55UN343H0UA) Avocor H 75" LED 4K Ultra TV (AVH-7520) LG UN570H 55" Smart 4K Ultra TV for Hospitality (55UN570H0UA) LG UN777H 50" Smart 4K Ultra HD TV for Hospitality (50UM777H0UA) LG UL3J 43" Smart 4K Ultra HD TV for Hospitality