Philips Q-Line Display 43" All-in-One for Digital Signage (43BDL3650Q/00)
  • Connect and control your content via the cloud
  • FailOver ensures your display never goes blank
  • Easily schedule content from USB or internal memory
Item #: 24634910Model #: 43BDL3650Q/00
  • About this product
    Stand out from the crowd
    • Catch the Wave for revolutionary results
    • Android SoC processor. Native and web apps
    • Optional Interact for wireless screen share
    • WARNING: Cancer and Reproductive harm - www.P65Warnings.ca.gov
    Compare similar items
    Product specifications table
    Attributes Philips Q-Line Display 43" All-in-One for Digital Signage (43BDL3650Q/00) Philips D-Line Professional 32" Wall Mountable Signage/Media Player for Digital Signage (32BDL4511D/27) Philips Q-Line Display 55" Monitor for Digital Signage (55BDL3650Q/00) Philips Q-Line Display 65" Monitor for Digital Signage (65BDL3650Q/00) Philips Q-Line Display 75" Display Mount Monitor for Digital Signage (75BDL3650Q/00)