Philips B-Line 55" Monitor for Digital Signage (55BFL2214/27)
Highlights
View all details
- Android updates provide the latest functionality
- Chromecast built-in for wireless content sharing
- Crestron Connected certified system integration
Item #: 24634921Model #: 55BFL2214/27
No reviews yet
Customers bought together
Philips B-Line 55" Monitor for Digital Signage (55BFL2214/27) is Your Product
No reviews yet
Selected
Price for both
Compare similar items
| Attributes | Philips B-Line 55" Monitor for Digital Signage (55BFL2214/27) | Philips B-Line Display 50" Monitor for Digital Signage (50BFL2214/27) | Philips D-Line 98" Monitor for Digital Signage (98BDL4511D/27) | Philips Q-Line Display 55" Monitor for Digital Signage (55BDL3650Q/00) | Philips Unite LED 7000 110" Wall Mountable Monitor for Digital Signage (110HDL7012IA/17) |